Rozlučka & párty

Už žádné starosti s plánováním rozlučky se svobodou nebo párty! Naše pestrá nabídka uspokojí nejnáročnější potřeby a touhy. Máš chuť na striptýz, lesbian show, nebo vystoupení pro oslavence na pódiu? Chceš speciální balíček za zvýhodněnou cenu, který obsahuje jak sexy striptýz, tak drinky? Mrkni na balíčky z nabídky klubu Golden Eye. Nezapomeň si do objednávky přidat rezervaci stolu.

Hledáš zajímavé, zábavné aktivity, na které s kamarády nikdy nezapomenete? Vyber si balíček nebo aktivitu z nabídky Goldfingers. Stačí jen pár kliknutí. Od nezapomenutelného zážitku tě dělí jen kousíček. Součástí některých balíčků a aktivit jsou speciální tipovací dolary - tipuj s nimi naše holky a užij si ještě více zábavy.

Naše nabídka
Rozlučka & párty

NAŠE NABÍDKA

Párty, oslava nebo rozlučka se svobodou v Praze se pro tebe stane nezapomenutelným a nesmazatelným zážitkem. Co párty, to přání, které rádi splníme. Který balíček si vybereš?

Divoká jízda v Goldfingers limuzíně

Logo

Užij si bláznivou jízdu a divokou párty s krásnýma holkama, sexy stripem a drinky ve speciálně upraveném Goldfingers voze. Neváhej, toužíme po tom se s tebou projet. Navíc tě čeká stověžatá Praha - překrásné město v srdci Evropy. Ať už jsi zkušené “party animal”, a nebo začátečník, vyber si z naší nabídky odvozu a my se o tebe postaráme.

objednat odvoz
VIP Shuttle from Prague Airport

ROZLUČKA A PÁRTY 
V GOLDFINGERS

Goldfingers není v rozlučkách se svobodou žádným nováčkem, ba naopak. Posledních 30 let pořádáme jednu rozlučku se svobodou za druhou. Jestli někdo ví, jak na to, tak rozhodně holky z Golfáče. Vyber si z bohaté nabídky rozluček se svobodou to nejlepší pro tebe.

Vstupuješ na stránky Golden Eye Prague, které mohou obsahovat erotickou tématiku určenou pro osoby starší 18 let.